| کد مطلب: ۱۱۱۵۴۹۵
لینک کوتاه کپی شد

پیشکسوت استقلال: تیم نکونام به مشکل می خورد

اکبر کارگرجم، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره برکناری مسیر و مسیر قهرمانی تا پایان فصل، خاطرنشان کرد: استقلال نسبت به پرسپولیس بازی‌های راحت‌تری دارد.

پیشکسوت استقلال: تیم نکونام به مشکل می خورد

به گزارش آرمان ملی آنلاین،  اکبر کارگرجم درباره تساوی استقلال مقابل تراکتور در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر، اظهار داشت: بازی جذابیتی نداشت و آنقدر خسته کننده بود که تلویزیون را خاموش کردم. امیدوارم کمی سبک بازی را تغییر دهند، زیرا با این وضعیت ما کارمان در هفته‌های آینده سخت خواهد شد.

وی در این رابطه افزود: نکونام مربی باتجربه‌ای است و زمانی هم که به عنوان بازیکن در زمین حضور داشت تیم رو به جلو بازی می‌کرد؛ از او می‌خواهم که تیمش را هجومی‌تر کند. البته که نکونام در برخی نقاط بازیکن کم دارد و برخی از بازیکنان یا مصدوم هستند یا محروم. بازی خوبی مقابل تراکتور به نمایش نگذاشتیم و شانس آوردیم که هنوز در صدر هستیم.

*بی‌جهت از تراکتور غول ساختیم و محتاط بازی کردیم

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: محمدی در این دیدار خیلی خوب کار کرد و حیف شد که شوت او به تیرک خورد و در چند صحنه دیگر نیز تأثیر خوبی گذاشت. ماشاریپوف خرید خوبی است و به خوبی میانه میدان را مدیریت می‌کند و بازی‌گردانی خوبی دارد، اما حیف که مکمل ندارد. به خالدآبادی تبریک می‌گویم در اولین بازی خود نمایش خوبی برجای گذاشت و هواداران هم از حضور او لذت بردند. او شاید فعلاً در حد و اندازه‌های دروازه‌بان‌های بزرگ نباشد، اما از پس این بازی به خوبی برآمد. حسینی به ناحق محروم شد و امیدوارم که بعد از محرومیت کیفیت خودش را حفظ کند.

کارگرجم در این خصوص تصریح کرد: به نظرم تراکتوری‌ها هم به این نتیجه راضی بودند و بازی را در همان میانه میدان نگه می‌داشتند. کار سختی در تبریز نداشتیم و با احترام به تیم تراکتور آن‌ها حریف قدری برای ما نبودند. ما بی‌جهت از آن‌ها غول ساختیم و محتاط بازی کردیم، البته که تراکتور هم با تغییر و تحولاتی که به تازگی در کادر تیمش داشته روزهای خوبی در پیش خواهند داشت.

*نتایج هفته قبل باید برای استقلال درس عبرت شود

وی در رابطه با دیدار آینده استقلال مقابل ذوب‌آهن در هفته بیست‌وششم لیگ برتر، عنوان کرد: ذوب‌آهن تیم خوبی است و شرایط لیگ در بالای جدول حساس پیش می‌رود. خداراشکر با تساوی پرسپولیس اتفاقی در صدر جدول نیفتاد، اما باید برای ما درس عبرت شود تا به این سادگی امتیاز از دست ندهیم. ذوب‌آهن در ۲ بازی اخیرش نتایج خوبی نداشته و در بازی گذشته نیز شکست خورد و این بازی هم در ورزشگاه آزادی خواهد بود و باید با تمام قوا به استقبال ذوب‌آهن برویم. اکنون که در صدر هستیم زحمت زیادی کشیده شده و زمان زیادی است که در صدر قرار گرفتیم و حیف است که آن را از دست بدهیم. امیدوارم با شکست ذوب آهن یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شویم.

*استقلال نسبت به پرسپولیس بازی‌های راحت‌تری دارد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره برکناری مسیر و مسیر قهرمانی تا پایان فصل، خاطرنشان کرد: استقلال نسبت به پرسپولیس بازی‌های راحت‌تری دارد و اگر به خوبی آنالیز کنند و برنامه‌ریزی درستی داشته باشند قطعاً می‌توانیم امتیازات لازم را به دست بیاوریم و قهرمان شویم. دلیل برکناری خطیر هرچه که هست امیدوارم به صلاح تیم باشد و کسانی که در آینده استقلال را مدیریت می‌کنند به فکر منافع باشگاه باشند و برای سرافرازی استقلال قدم بردارند. از هواداران عزیزمان تشکر می‌کنیم که در روزهای سخت همراه استقلال بودند و از آن‌ها می‌خواهم که در ادامه هم تیم را حمایت کنند تا به هدفمان برسیم.

 

 

منبع : همشهری

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار