| کد مطلب: ۱۱۱۵۲۴۸
لینک کوتاه کپی شد

این ۳ ستاره، فصل بعد به ترکیب اوسمار اضافه می‌شوند

می‌توان از همین حالا سه ستاره را به ارنج تیم فوتبال پرسپولیس در فصل بعد اضافه کرد.

این ۳ ستاره، فصل بعد به ترکیب اوسمار اضافه می‌شوند

به گزارش آرمان ملی آنلاین، اگرچه هنوز چند هفته‌ای تا پایان مسابقات لیگ بیست‌وسوم زمان باقی مانده اما طبیعی است که شایعات نقل‌وانتقالاتی شروع شده و بازیکنان در سطح رسانه‌های مختلف جابه‌جا می‌شوند. قاعدتا تا جایی که بتوانیم به این قبیل اخبار و شایعات اصالت نمی‌دهیم؛ چراکه گاهی شائبه بازارگرمی دارند. با این حال، می‌شود بعضی شواهد را کنار هم گذاشت و نتایجی گرفت. مثلا به‌نظر می‌رسد پرسپولیسی که این روزها به میدان می‌رود، برای فصل آینده دست‌کم ۳ستاره جدید در ترکیب اصلی خود خواهد داشت؛ جدید از این نظر که مدت‌هاست آنها را در پیراهن این تیم ندیده‌ایم. در حقیقت این ۳بازیکن را از حالا باید به‌طور قطعی در ارنج فصل بعد سرخپوشان دید، مگر اینکه اتفاقات عجیب و غریب رخ بدهد.

علی علیپور

مهاجم پیشین پرسپولیس بعد از طی‌کردن یک دوران نه‌چندان موفق در فوتبال پرتغال، از هر زمان دیگری به حضور دوباره در فوتبال ایران نزدیک است. علیپور این فصل طی ۱۶بازی برای ژیل‌ویسنته تنها موفق به ثبت ۲گل شده و پاس گلی هم نداده است. این آمار نه برای علیپور راضی‌کننده است و نه برای باشگاه. قرارداد این بازیکن هم در پایان فصل خاتمه خواهد یافت و بنابراین هیچ‌چیز عجیبی نیست اگر او به پیشنهاد مکرر پرسپولیس برای بازگشت به این تیم جواب مثبت بدهد. علیپور بعد از همین پنجره زمستانی هم گفته بود علاقه داشت به تیم برگردد اما ژیل‌ویسنته موافقت نکرد. بنابراین او احتمالا یک نسخه فوری و در دسترس برای حل مشکل خط حمله پرسپولیس است.

مرتضی پورعلی‌گنجی

مدافع ملی‌پوش پرسپولیس اواسط نیم‌فصل اول در تورنمنت چهارجانبه اردن رباط صلیبی پاره کرد و کل فصل را از دست داد. پورعلی‌گنجی مهره‌ای بسیار کلیدی برای تیم ملی و تیم باشگاهی‌اش بود که بعدتر هم جای خالی او در هر دو جبهه حسابی به چشم آمد. تیم ملی در جام‌ملت‌های آسیا ساختار دفاعی ضعیفی داشت و تنها با یک کلین‌شیت قطر را ترک کرد. پرسپولیس هم در غیاب گنجی در بخش دفاعی افت‌وخیزهای زیادی را تجربه کرد و چه‌بسا اگر این بازیکن می‌توانست برای قرمزها به میدان برود، این تیم امتیازات بیشتری به‌دست می‌آورد. در هر صورت گنجی از ابتدای فصل بعد آماده حضور در میادین خواهد بود. اگرچه گاهی شایعات کم‌رمقی در مورد دلخوری او از باشگاه به گوش می‌رسد اما با توجه به اینکه پورعلی‌گنجی نسبت به پرسپولیس احساس دین می‌کند، بسیار بعید است که بعد از بازیابی سلامتی از این تیم جدا شود. او احتمالا مهره ثابت قلب خط دفاعی پرسپولیس در فصل آینده خواهد بود.

یاسین سلمانی

شرایطی کاملا مشابه پورعلی‌گنجی دارد. خرید تابستانی پرسپولیس تازه در حال جاافتادن در میانه میدان این تیم بود که به پارگی رباط صلیبی دچار شد؛ بدشانسی بزرگ برای خودش و تیمش. او هم از ابتدای فصل بعد مشکلی برای بازی نخواهد داشت و حتی انتظار می‌رود به‌تدریج به هافبک فیکس قرمزها تبدیل شود؛ تیمی که وینگرهای تکنیکی زیادی دارد اما در مرکز زمین محتاج خلاقیت بیشتری است و چه‌بسا سلمانی بتواند این تنوع را به تیم تزریق کند.

نویسنده : بهروز رسایلی

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار