| کد مطلب: ۱۱۱۲۹۷۷
لینک کوتاه کپی شد

درخواست خداحافظی زودهنگام گلر استقلال

محمد رضا خالدآبادی، بازیکنی که در استقلال نیمکت نشین شده است درخواست جدایی از جمع آبی ها را دارد.

درخواست خداحافظی زودهنگام گلر استقلال

به گزارش آرمان ملی آنلاین،  تیم فوتبال استقلال طی فصل‌جاری در درون دروازه با حضور سیدحسین حسینی به ثبات خوبی رسیده تا جایی که این گلر ملی‌پوش در تمامی دیدارهای آبی‌پوشان در فصل‌جاری برای آبی‌ها به میدان رفته است. این در حالی است که محمدرضا خالدآبادی، گلر جوان استقلالی‌ها در ابتدای فصل بعد از کلی سر و صدا از هوادار راهی استقلال شده و با وجود آنکه گلر تیم ملی امید بود، اما در فصل‌جاری هرگز فرصت بازی به وی نرسیده است.

بر همین اساس درخصوص این چهره به تازگی این شایعه به راه افتاده که خالدآبادی با ارائه یک فقره چک به مدیریت باشگاه، رضایتنامه خود را از این باشگاه دریافت کرده و در پایان فصل از استقلال جدا خواهد شد! درخصوص این دروازه‌بان برخی رسانه‌ها این‌طور گزارش داده‌اند باشگاه استقلال با او به توافق رسیده که خالدآبادی با دادن چک رضایتنامه در پایان فصل بتواند از این تیم جدا شود.

در این خصوص اما شنیده‌ ها حکایت از آن دارد که خالدآبادی نیم‌فصل خواستار جدایی شده بود و قصد داشت به‌عنوان بازیکن سرباز راهی ملوان شود که در آن زمان جواد نکونام، سرمربی استقلال با جدایی او مخالفت کرده، ضمن اینکه این شرط نیز مطرح می‌شود که اگر خالدآبادی به قصد مشمول شدن قرار است راهی ملوان شود، ابتدا قرارداد خود را با استقلال تمدید کرده و سپس راهی انزلی شود تا بعد از طی کردن دوران سربازی شرایط بازگشت وی به استقلال فراهم باشد. این دروازه‌بان در ابتدای فصل‌جاری درحالی‌که با هوادار قرارداد داشت با پرداخت رقم 10 میلیاردی بابت رضایتنامه‌اش راهی استقلال شد.

منبع : همشهری

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار