| کد مطلب: ۱۱۱۲۷۶۶
لینک کوتاه کپی شد

اوسمار با پرسپولیس تمام کرد!

باشگاه پرسپولیس قصد دارد قرارداد اوسمار ویرا سرمربی این تیم را برای فصل آینده تمدید کند که این موضوع با چراغ سبز این مربی برزیلی مواجه شده است.

اوسمار با پرسپولیس تمام کرد!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، در شرایطی که هفته‌های پایانی لیگ را پشت سر می‌گذاریم، رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس سعی دارد وضعیت پرسپولیس را برای فصل آینده مشخص کند. او در نخستین قدم پیشنهاد تمدید قرارداد به اوسمار ویرا داده تا به این ترتیب، علاوه بر ایجاد انگیزه برای این مربی در اواخر فصل، شرایط را برای فصل آینده هم تثبیت کند.

بنا بر گزارش ایسنا، بر اساس اطلاعاتی که از سوی یک منبع در باشگاه پرسپولیس در اختیار ایسنا قرار گرفته است، در جلسه درویش و اوسمار، این مربی برزیلی ابراز تمایل کرده که فصل آینده هم به‌عنوان سرمربی پرسپولیس به کار ادامه دهد.

در همین زمینه اوسمار به باشگاه پرسپولیس گفته که به‌زودی مبلغ پیشنهادی خود را به باشگاه اعلام خواهد کرد تا توافقات نهایی و امضای قرارداد انجام شود.

بررسی‌های ایسنا نشان می‌دهد قرارداد این مربی به عنوان دستیار یحیی گل‌محمدی ۱۵۰ هزار دلار بوده که در ادامه وقتی به‌عنوان سرمربی انتخاب شد به ۲۵۰ هزار دلار افزایش یافته است.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار