| کد مطلب: ۱۱۱۲۶۳۰
لینک کوتاه کپی شد

کری ستاره سیتی: چهارمین قهرمانی متوالی را می‌خواهیم

فیل فودن به آرسنال و لیورپول هشدار داده که منچسترسیتی به دنبال چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر انگلیس است.

 کری ستاره سیتی: چهارمین قهرمانی متوالی را می‌خواهیم

 به گزارش آرمان ملی آنلاین ، فیل فودن اعلام کرد منچسترسیتی مصمم است تاریخ سازی کند و به اولین تیمی تبدیل شود که چهار سال متوالی قهرمان لیگ برتر می‌شود. او به این ترتیب برای آرسنال و لیورپول‌ کری خوانده که در فاصله نزدیک با سیتی به دنبال قهرمانی در  فصل جاری لیگ برتر هستند.

شاگردان پپ گواردیولا روز چهارشنبه در ضربات پنالتی مقابل رئال مادرید از لیگ قهرمانان اروپا حذف شدند و به رویای خود برای کسب سه گانه متوالی پایان دادند.

سیتی روز شنبه در نیمه نهایی جام حذفی در ومبلی به مصاف چلسی می‌رود و با شش بازی باقی مانده تا پایان فصل صدرنشین لیگ برتر است.

فودن در مصاحبه با میل اسپورت گفت: "می‌دانیم اگر این بار در لیگ برتر قهرمان شویم، کار جدیدی انجام داده‌ایم. این هدف ماست. هر بار آماده می‌شویم تا به زمین برویم، این جمله روی دیوار است. جمله این است: "هنوز هیچکس چهار بار متوالی قهرمان لیگ نشده است." می‌خواهیم تاریخ‌ساز شویم. هر روز می‌نشینم، به آن شعار نگاه می‌کنم و با خودم فکر می‌کنم: "چرا که نه؟"

 فودن 23 ساله که از 6 سالگی در منچسترسیتی حضور داشته درباره این باشگاه گفت: "من در تمامی رده‌های سنی بازی کرده‌ام. من برای خودم، باشگاه و بازیکنان جوان‌تر آکادمی خیلی خوشحالم. نکاتی زیادی از کودکی یاد گرفته‌ام که برای من خیلی ارزش دارد. من باید در سن بسیار کم بالغ می‌شدم. مجبور بودم به حرف‌های خیلی‌ها گوش کنم که صحبت‌های مختلفی انجام می‌دادند. مثل اینکه می‌گفتند من به اندازه کافی بازی نمی‌کنم و باید با انتقال قرضی جدا شوم. منظورم این است که در آن زمان کوین دی‌برویه و داوید سیلوا جلوتر از من بودند و خودم هم می‌دانستم که لیاقت بازی کردن را ندارم. اما اکنون می‌خواهم الگوی این آکادمی و بچه‌های کوچک‌تر باشگاه باشم. به آن‌ها می‌گویم که هرگز از عشق به فوتبال دست برندارند. چون اگر آن را دوست داشته باشید، هرگز از کار سخت نمی‌ترسید. امیدوارم بازیکنان کوچک‌تر به من نگاه کنند و با خود بگویند: "اگر فیل این کار را کرد پس چرا من نتوانم این کار را انجام دهم؟"

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار