| کد مطلب: ۱۱۱۲۶۰۲
لینک کوتاه کپی شد

مابه التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان تامین اجتماعی کی واریز می شود؟

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی درباره زمان افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: افزایش حقوق از ماه آینده برای بازنشستگان و مستمری بگیران اعمال می‌شود و ما به التفاوت فروردین در خرداد پرداخت خواهد شد.

مابه التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان تامین اجتماعی کی واریز می شود؟

به گزارش آرمان ملی آنلاین، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از ماه آینده اعمال می‌شود، افزود: ما به التفاوت فروردین در خرداد ماه به حساب بازنشستگان واریز خواهد شد.

مهر نوشت: میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در پاسخ به پرسشی در مورد زمان افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی اظهار داشت: افزایش حقوق از ماه آینده برای بازنشستگان و مستمری بگیران اعمال می‌شود و ما به التفاوت فروردین در خرداد به این افراد پرداخت خواهد شد.

وی ادامه داد: هنوز میزان افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی به صورت دقیق و قطعی معلوم نشده و این افزایش متفاوت از روال پرداختی بازنشستگان دولتی و صندوق بازنشستگی است.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه چهارچوب کاری سازمان تأمین اجتماعی برای پرداخت حقوق بازنشستگان متفاوت است و بعد از تصویب در هیأت وزیران اجرایی خواهد شد، خاطرنشان کرد: مابه التفاوت پرداختی فروردین بازنشستگان در خرداد به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار