| کد مطلب: ۱۱۰۹۴۰۰
لینک کوتاه کپی شد

چهارمین مصدومیت بیرو در تیم ملی، این یکی در ابهام!

​با مصدومیت بیرانوند حالا شکافی بین پرسپولیس و تیم ملی به وجود آمده است.

چهارمین مصدومیت بیرو در تیم ملی، این یکی در ابهام!

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، بعد از تایید مصدومیت بیرانوند توسط پزشک پرسپولیس و اینکه او در اردوی تیم ملی مصدوم شده کادر پزشکی تیم ملی بلافاصله جواب داد و با اعلام اینکه مصدومیت بیرانوند در اردوی تیم ملی اتفاق نیفتاده تاکید کرد این یک مصدومیت قدیمی در مچ دست گلر ملی پوش سرخ‌‎هاست. 

با این دو ادعای متناقض حالا به نوعی پرسپولیس و تیم ملی روبه‌روی هم قرار گرفته‌اند و شاید صحبت‌های بیرانوند در این مورد بتواند روشنگرانه باشد. 

با این حال بیرانوند در یک سال و نیم گذشته چهار بار به‌شدت در تیم ملی مصدوم شده که البته این آخری با توجه به ادعای کادر پزشکی و تیم ملی در هاله‌ای از ابهام است. 

بیرو بار اول در جام جهانی قطر با روزبه چشمی سر به سر شد و از ناحیه بینی به‌شدت آسیب دید تا جایی که بازی با ولز را از دست داد. بار دوم او در تورنمنت کافا در ازبکستان با سعید عزت‌اللهی برخورد شدیدی داشت و از ناحیه فک آسیب دید هر چند در آن مقطع بازی‌های باشگاهی برگزار نمی‌شد. 

بار سوم او در جریان بازی تدارکاتی مقابل تیم ملی بلغارستان مصدوم و تعویض شد اما با وجود مصدومیت همسترینگ با معجزه فیزیوتراپ پرسپولیس و البته تلاش شبانه روزی خودش به بازی رفت مقابل النصر عربستان در هفته نخست لیگ قهرمانان رسید. 

حالا نیز بعد از دو دیدار رفت و برگشت مقابل ترکمنستان که البته بیرو در دومی بازی نکرد او از ناحیه مچ دست به‌شدت آسیب دیده تا جایی که دست خود را گچ گرفته است. 

پرسپولیسی‌ها می‌گویند بیرو با مصدومیت به تمرینات این تیم برگشته اما کادر پزشکی تیم ملی گفته این یک مصدومیت قدیمی است که دوباره عود کرده و ربطی به اردو و مسابقات اخیر تیم ملی ندارد. 

در عین حال از روز یکشنبه دوازدهم فروردین که بیرانوند و کنعانی به تمرینات پرسپولیس اضافه شدند تصاویری از بیرو در تمرینات روز نخست دیده می‌شود و انگار این دروازه‌بان روز سه‌شنبه هم با تیم خود تمرین کرده و در تمرین چهارشنبه غایب بوده که دلیلش هم می‌تواند عود کردن مصدومیت قبلی باشد، هم ضربه‌ای که احتمالا در این دو روز به دستش خورده هم شاید واقعا در اردوی اخیر تیم ملی مصدوم شده و بعد از دو روز تمرین با پرسپولیس متوجه شده شرایط ادامه تمرین را ندارد. 

به هر حال تا زمانی که خود بیرانوند و کادر پزشکی تیم ملی و پرسپولیس و البته اعضای کادر فنی دو تیم در این باره شفاف سازی نکنند همه چیز در هاله‌ای از ابهام خواهد بود.

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار