| کد مطلب: ۱۱۰۹۲۲۲
لینک کوتاه کپی شد

زاکانی باز هم زیر بار نرفت؛ ماجرای پارک قیطریه هیاهو برای هیچ است

شهردار تهران در حاشیه جلسه هیات دولت تصریح کرد: یک ساختمان روشویی بدون قطع درخت به فضای قابل‌استفاده و خوب بدل می‌شود که تنها مسجد نیست، فضای خدماتی و آموزشی هم خواهد بود.

 زاکانی باز هم زیر بار نرفت؛ ماجرای پارک قیطریه هیاهو برای هیچ است

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از ایلنا؛ علیرضا زاکانی شهردار تهران ظهر امروز در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره حواشی ساخت مسجد در پارک قیطریه، گفت: ما مکرراً گفته‌ایم که این‌ از مصوبات اساسی است که سابقه آن به دهه ۷۰ بازمی‌گردد. ۴۳ پارک در تهران وجود دارد که در این طرح به‌عنوان یکی از اماکنی در نظر گرفته شده تا نیازهای عمومی مردم را برطرف کند و یکی از این نیازها هم مسجد است.

وی افزود: در این مورد خاص هم نه درخت قطع می‌شود و نه اتفاقی می‌افتد، یک ساختمان قدیمی را به مسجد بدل می‌کنند و به اقتضای نیاز پارک، سایر ظرفیت‌ها هم دیده شده است و بنابراین هیاهوها بر سر هیچ است.

زاکانی در پاسخ به سوالی درباره وجود آثار باستانی در این پارک، اظهار داشت: چیزهای عجیبی گفته می‌شود که ما هم تعجب می‌کنیم. آنجا یک ساختمان روشویی است که بدون قطع درخت به یک مکان قابل‌استفاده و خوب بدل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این امر فقط به مسجد محدود نمی‌شود، حتی اضافه‌کردن مجموعه‌های آموزشی و خدماتی هم برای پارک‌ها در نظر گرفته شده است تا پارک‌های فرامنطقه‌ای تهران که این امکان برای‌شان وجود دارد بدون قطع درخت این موضوع را تجربه کنند. ما امسال ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار اصله درخت کاشته‌ایم.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار