| کد مطلب: ۱۱۰۸۳۴۸
لینک کوتاه کپی شد

کلوپ: آلونسو تصمیم درستی گرفته که جانشینم نمی‌شود!

یورگن کلوپ مدعی شد تصمیم ژابی آلونسو برای ماندن در بایر لورکوزن درست است.

کلوپ: آلونسو تصمیم درستی گرفته که جانشینم نمی‌شود!

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، لیورپول روز یکشنبه در آنفیلد میزبان برایتون است. قرمزها با امتیاز برابر نسبت به آرسنال صدرنشین در رتبه دوم قرار دارند و امیدوار هستند که با توقف منچستر سیتی و آرسنال در بازی رودرروی فردا، به صدر جدول برسند. یورگن کلوپ که در پایان فصل لیورپول را ترک می‌کند و ژابی آلونسو، گزینه اصلی جانشینی‌اش امروز اعلام کرد در بایر لورکوزن خواهد ماند، در مورد برخی مسائل با خبرنگاران گفت‌وگو کرده است.

ماندن آلونسو در لورکوزن؟

ما داریم درباره یک مربی جوان عالی صحبت می‌کنیم. من هم تقریباً کار او را انجام دادم،‌ ماندم و پشیمان نشدم. تصمیم او را درک می‌کنم. او در آنجا کار بزرگی انجام می‌دهد و می‌دانم که می‌خواهد تیم را برای فصل آینده هم در کنار همدیگر نگه دارد. به‌نظرم او توانایی این کار را دارد.

مصدومان تیم؟

کورتیس در حال تمرین است. وضعیت رابرتسون را فردا و پس‌فردا باز هم ارزیابی خواهیم کرد. بقیه هم گام به گام در حال بازگشت به شرایط ایده‌آل هستند.

رویارویی با برایتون؟

ما برای سه امتیاز می‌رویم. می‌دانیم که بازی با برایتون چقدر سخت است. روبرتو در آنجا کار فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد و مطمئنم یکشنبه هم برای ما چالش سختی خواهد بود.

چرا بازی با برایتون سخت است؟

نحوه بازی آنها. سبک بازی‌شان مبتنی بر مالکیت و سرعت بالا است و در روز خوب‌شان می‌توانند هر تیمی را شکست دهند. خبر خوب این است که ما هم می‌توانیم این کار را انجام دهیم.

تبدیل شدن بازیکنان به مربیان سطح بالا؟

فکر نکنم بشود آن را با لورکوزن مقایسه کرد. ژابی و دیگر مربیان مانند او نمونه‌هایی خارق‌العاده و کم‌سابقه هستند. برای هر بازیکن متفاوت است و شما نمی‌توانید بگویید کسی مربی بزرگی خواهد شد یا نه.

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار