| کد مطلب: ۱۱۰۸۱۳۸
لینک کوتاه کپی شد

انتظارمان از خودمان بالاست؛

مهاجری: با بازیکن خاطی شدیدا برخورد می‌کنم!

رضا مهاجری می‌گوید در صورتی‌که بازیکن تیمش در صحنه اخراج مقصر باشد، با او برخورد خواهد کرد.

مهاجری: با بازیکن خاطی شدیدا برخورد می‌کنم!

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، خیبر خرم‌آباد که در حال حاضر در صدر جدول لیگ یک حضور دارد، روز گذشته با یک گل خوشه طلایی را شکست داد. رضا مهاجری پس از این مسابقه اظهار داشت: خوشه طلایی هم تغییرات مثبتی داشت. تیم‌ها در این بازی‌ها تمام وجودشان را می‌گذارند که به حداقل امتیاز دست پیدا کنند. در نیمه اول ما فشار می‌آوردیم و خوشه طلایی کمی عقب‌تر بازی می‌کرد و بازی را بسته بود و دنبال این بود که با انتقال از دفاع به حمله خودش را صاحب موقعیت کند. در نیمه اول ۲-۳ موقعیت خوب داشتیم و استفاده کردیم اما روی ضربه ایستگاهی به گل رسیدیم و کارمان راحت‌تر شد. کار خوب پیش می‌رفت و با بازی را پیش‌بینی شده جلو می‌بردیم اما متاسفانه اخراج بازیکن و هدر موقعیت‌ها ما را تحت تاثیر قرار داد.

او با اشاره به موقعیت‌های از دست رفته تیمش ادامه داد: از مهاجمی که آن گل را می‌زند، نزدن آن گل غیرقابل پذیرش است. بازیکن باید تمرکز بالایی داشته باشد. شاید اگر گل دوم را می‌زد، اصلا این اخراج اتفاق نمی‌افتاد و تیم تحت فشار قرار نمی‌گرفت. ما بعد از اخراج مقداری تحت فشار قرار گرفتیم اما دفاع و هافبک‌مان خیلی خوب کار کردند و توانستیم سه امتیاز باارزش خارج از خانه را به دست بیاوریم.

مهاجری درباره صحنه درگیری و اخراج بازیکن خیبر توضیح داد: من از صحنه دور بودم. اگر بازیکن من مقصر باشد، قطعا شدید با او برخورد می‌کنم. تعارف نداریم. اگر در آن ۲۰ دقیقه که ما ۱۰ نفره بودیم اتفاقی می‌افتاد، سرنوشت تیم تغییر می‌کرد. بازیکن باید بداند چه لباسی پوشیده و کجا بازی می‌کند و در چه شرایطی است. قطعا اگر با بازبینی فیلم مشکلی باشد، به شدت برخورد می‌کنیم.

سرمربی خیبر در خصوص عصبانیت کاپیتان تیمش پس از پیروزی گفت: انتظارات بالاست. من به خوشه طلایی احترام می‌گذارم اما ما روی ۱-۰ صاحب موقعیت شدیم. باید این موقعیت‌ها را گل کنیم اما نمی‌کنیم و اخراجی می‌دهیم. اخراج هم به نظرم صحنه‌ای نبود که بگوییم تک به تک بود و فداکاری کرد. به نظر من خودخواهی بود. البته من صحنه را ندیدم، باید ببینم تا درست تصمیم بگیرم. اخراج کار ما را سخت کرد و به همین دلیل بچه‌ها ناراحت بودند. فوتبال به یک لحظه اشتباه بستگی دارد و اگر ما دو امتیاز امروز را از دست می‌دادیم، در ادامه کارمان سخت می‌شد. وقتی بازیکنان تحت فشار هستند، شاید عصبانیت‌هایی ایجاد شود.

وی افزود: انتظارات از خودمان و تیم‌مان بالاست. من الان درباره آقای عبدی صحبت نمی‌کنم که سوءتفاهم نشود، اما تمام تلاشش را می‌کند که بچه‌ها در آسایش و آرامش کامل کار کنند. درست است که ما صدر جدول هستیم اما انتظارات بالاست. امروز سه امتیاز باارزش گرفتیم و تثبیت شدیم. حالا باید ببینیم هفته آینده بازی با داماش را چه کار می‌کنیم.

مهاجری در پایان در پاسخ به اینکه با توجه به برگزاری بازی در مشهد، آیا پیش از بازی از او تقدیر شد، گفت: ما برای فوتبال این شهر زحمت نکشیدیم. ما برای فوتبال این شهر بیگانه‌ایم. ما سیاه‌جامگان را از لیگ دو به لیگ یک و از لیگ یک به لیگ برتر نیاوردیم و سه سال سخت با پدیده نداشتیم. برای اولین‌بار می‌گویم شاید هیئت فوتبال انتظار داشته ما طور دیگری رفتار کنیم که من در آن وادی نیستم و راه خودم را می‌روم و آنچه واقعیت است، می‌گویم. به نظرم فوتبالی نبودن این مشکلات را داشته باشد. من امروز به تیم خیبر تعهد دارم و با تمام وجود می‌جنگم تا به خواسته‌هایمان برسی، ولی دم‌شان گرم.

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار