| کد مطلب: ۱۱۰۸۱۳۶
لینک کوتاه کپی شد

یونانی‌ها سرمربی تیم ملی را بیرون کردند!

گاس پویت پس از ناکامی در صعود به یورو 2024، یونان را ترک کرده و امکان دارد به دو دلیل دوباره به این کشور برگردد.

یونانی‌ها سرمربی تیم ملی را بیرون کردند!

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، تحولات در تیم ملی یونان در حال انجام است و با توجه به اینکه روز یکشنبه 26 مارس قرارداد گاس پویت نیز رسما به پایان رسید، موضوع شماره یک تیم ملی یونان اکنون انتخاب سرمربی است.

این سرمربی اروگوئه‌ای از ناکامی یونان برای صعود به یورو بسیار ناراحت بود و با توجه به اینکه اکنون قراردادی ندارد، باید به آینده خود و پیشنهاداتی که در دست دارد فکر کند.

پویت تصمیم گرفت بلافاصله و حتی بدون بابت برگشت به یونان این کشور را ترک کند. این اقدام مربی یونان نشان می‌دهد که برای حرکت بعدی خود آماده می‌شود و در عین حال هنوز آینده‌اش نامعلوم است.

او بارها اعلام کرده که تمایل دارد تا روی نیمکت یونان باقی بماند و همچنین رسانه‌ها تایید کرده‌اند که بازیکنان نیز می‌خواهند با او ادامه دهند و این را به رئیس فدراسیون نیز گفته‌اند.

البته او اکنون می‌تواند هر پیشنهادی که به دستش می‌رسد را بررسی کند، چه از ایرلند باشد و چه از هر تیم دیگری که در دو سال اخیر مسیر او در یونان را مثبت ارزیابی کرده است.

در حال دو پیش‌بینی درمورد آینده این مربی وجود دارد. اولین مورد این است که فدراسیون فوتبال یونان به او یک قرارداد جدید پیشنهاد دهد، که او در حال حاضر مایل است درباره آن بحث و بررسی کند. دوم این است که برای تخلیه آپارتمانش به یونان برگردد و وسلیه‌هایش را جمع کند.

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار