| کد مطلب: ۱۱۰۷۹۰۳
لینک کوتاه کپی شد

هشدار اسکالونی: فقط مسی و دی‌ماریا فیکس هستند

لیونل اسکالونی پس از برد مقابل کاستاریکا تاکید کرد که فقط جایگاه لیونل مسی و آنخل دی‌ماریا در کوپا آمه‌ریکا تضمین شده و بقیه بازیکنان باید خود را اثبات کنند.

هشدار اسکالونی: فقط مسی و دی‌ماریا فیکس هستند

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، فیفادی در ماه مارس به پایان رسید و تیم ملی آرژانتین با برد مقابل کاستاریکا در لس آنجلس به اردوی تدارکاتی در ایالات متحده آمریکا پایان داد.

لیونل اسکالونی در نشست خبری پس از بازی روز یک نکته مهم تاکید کرد و پیامی را برای بازیکنانش ارسال کرد. او درمورد احتمال حضور بازیکنان فعلی در لیست نهایی برای کوپا آمه‌ریکا گفت: "در دنیای فوتبال، هیچکس نمی‌داند. حضور در کوپا آمه‌ریکا برای هیچ یک از حاضرین در تیم تضمین نشده است. فقط جایگاه لیونل مسی و دی‌ماریا تضمین شده است.

او درمورد وضعیت تیمش گفت: "من تیم بسیار پخته‌ و باتجربه را دیدم، چون با مشکل مواجه شدیم، در مسابقه عقب افتادیم و تیم در نیمه دوم 20 یا 25 دقیقه بسیار خوب کار کرد. از این موضوع راضی هستم چون با این نوع مسابقات روبرو خواهیم شد و این به خوبی به ما کمک می‌کند."

اسکالونی درباره کاستاریکا گفت: "ما دیدیم که آن‌ها در کاستاریکا چگونه بازی کردند، ما همانطور هم آماده بازی شده بودیم، اما در فوتبال یک به علاوه یک، 2 نیست، اتفاقاتی رخ می‌دهد و ما باید آن‌ها را اصلاح کنیم. آن‌ها تیم خوبی هستند، اعتبار منحصربه‌فرد خود را دارند و رقابت خواهند کرد. همانطور که همیشه می‌گویم، هیچ رقیب آسانی وجود ندارد."

در مورد گزینه‌های خط میانی با وجود بازیکنانی مانند انزو فرناندز، الکسیس مک آلیستر، لو سلسو، لئاندرو پاردس، اسکالونی گفت: "تیم همیشه هافبک‌های زیادی داشته است، بازیکنانی با پاهای آماده و خوب. ما همیشه آن‌ها را داشته‌ایم؛ در این مورد، اسکیل پالاسیوس نیامد، گیدو رودریگس از لیست خارج است. همچنین تیاگو آلمادا با زیر 23 ساله‌ها‌ در اردو بود. ما به خوبی پوشش داده شده‌ایم. اگر عملکرد کسی افت کند، یک نفر دیگر آماده بازی است. هیچکس نباید آرام باشد چون ما بازیکنی را انتخاب می‌کنیم که معتقدیم در بهترین فرم است."

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار