| کد مطلب: ۱۱۰۷۶۴۱
لینک کوتاه کپی شد

ماجرای جالب از رختکن تیم ملی

سردار به طارمی: بازوبند مال تو!

ستاره‌های هجومی تیم ملی بازوبند کاپیتانی را بین یکدیگر انتقال دادند.

سردار به طارمی: بازوبند مال تو!

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، فهرست 29 نفره تیم ملی ایران برای دو مسابقه مقابل ترکمنستان در مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 در حالی اعلام شد که برخی بازیکنان با تجربه مثل احسان حاج‌صفی، کریم انصاری‌فرد و ... برخلاف جام ملت‌های آسیا در این بین حضور نداشتند و علیرضا جهانبخش نیز به‌خاطر آسیب‌دیدگی شرایط تمرین و بازی پیدا نکرد تا در این شرایط یک کاپیتان جدید برای تیم ملی معرفی شود.

با توجه به سابقه حضور در تیم ملی ایران و تجربه بازیکنانی که در ترکیب دیدار دوم فروردین مقابل ترکمنستان قرار گرفتند، سردار آزمون کاپیتان اول بود و باید جلوتر از همه وارد زمین می‌شد، اما این ستاره آ. اس. رم بازوبند را تحویل دیگر مهاجم ایران داد.

آزمون در دومین مسابقه تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 مقابل ازبکستان که روز سی‌اُم آبان‌ماه برگزار شد، با توجه به غیبت بازیکنانی مثل احسان حاج‌صفی، علیرضا جهانبخش و ... در ترکیب و در حضور نفراتی مثل مهدی طارمی، رامین رضاییان، شجاع خلیل‌زاده و ... به‌عنوان کاپیتان از سوی امیر قلعه‌نویی انتخاب شد، اما سردار در مسابقه با ترکمنستان تصمیم دیگری گرفت.

مهاجم ایرانی رم با وجود اینکه می‌توانست دوباره بازوبند کاپیتانی را در دیدار تیم ملی مقابل ترکمنستان و برای دومین مسابقه پیاپی در مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 بر بازو داشته باشد، تصمیم گرفت این مسئولیت را بر عهده مهدی طارمی بسپارد.

سردار آزمون که ارتباط نزدیکی هم با مهدی طارمی دارد، با توجه به سن و سال بیشتر این بازیکن تصمیم جالب توجهی اتخاذ کرد و کاپیتانی را تحویل او داد.

مهدی طارمی با وجود حضور آزمون در ترکیب تیم ملی مقابل ترکمنستان، با بازوبند وارد زمین شد که البته سردار در دقایق پایانی نیمه نخست و پس از گلزنی آسیب دید تا در ادامه بازی هم فرصت بستن بازوبند را پیدا نکند.

 

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار