| کد مطلب: ۱۱۰۷۶۱۱
لینک کوتاه کپی شد

پیراهن تیم ملی عوض شد

تیم ملی فوتبال ایران پس از کسب پیروزی پنج بر صفر در ورزشگاه آزادی مقابل ترکمنستان در سومین مسابقه خود در راه جام جهانی 2026 حالا خود را آماده بازی برگشت برابر همین تیم می‌کند که شاگردان امیر قلعه‌نویی با پیراهنی متفاوت دیدار قبلی پای به زمین می‌گذارند.

پیراهن تیم ملی عوض شد

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از ورزش سه، تیم ملی فوتبال ایران پس از کسب پیروزی پنج بر صفر در ورزشگاه آزادی مقابل ترکمنستان در سومین مسابقه خود در راه جام جهانی 2026 حالا خود را آماده بازی برگشت برابر همین تیم می‌کند که شاگردان امیر قلعه‌نویی با پیراهنی متفاوت دیدار قبلی پای به زمین می‌گذارند.

بازیکنان تیم ملی ایران در دیدار دوم فروردین‌ماه مقابل ترکمنستان با پیراهن یک‌دست سفید رنگ مقابل تیم سبزپوش حریف بازی کردند و به برتری پُر گل رسیدند، اما فردا رنگ لباس هر دو تیم تغییر کرده است.

فدراسیون فوتبال ترکمنستان با توجه به میزبانی تصمیم گرفته تا پیراهن اول و سفید رنگ خود را در بازی فردا بر تن کند و ملی پوشان فوتبال ایران هم با لباس قرمز و دوم خود در این دیدار حاضر می‌شوند.

مسابقه تیم‌های ملی ترکمنستان و ایران در هفته چهارم مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 در گروه E قاره آسیا از ساعت 18:30 فردا سه‌شنبه در ورزشگاه عشق آباد آغاز می‌شود.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار