| کد مطلب: ۱۱۰۷۵۲۷
لینک کوتاه کپی شد

نکونام لژیونر جدید فوتبال ایران در بخش سرمربیگری باشد

ساسان انصاری، کاپیتان فولاد خوزستان، در بخشی از صحبت‌هایش به تمجید از جواد نکونام پرداخت.

نکونام لژیونر جدید فوتبال ایران در بخش سرمربیگری باشد

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از ورزش سه، جواد نکونام  سرمربی کنونی استقلال که تیمش را موفق به صدرنشینی در لیگ بیست و سوم کرده و اختلاف سه امتیازی با رقیب سنتی‌اش پرسپولیس دارد، چهار فصل درخشان را در فولاد خوزستان داشت.

نکونام با فولاد خوزستان موفق به قهرمانی در جام حذفی و سوپرجام شد و‌ فولاد را به جمع ۴ تیم برتر غرب در لیگ قهرمانان آسیا رساند.

ساسان انصاری کاپیتان فولاد که سابقه چهار سال شاگردی نکونام را در کارنامه دارد میهمان امروز برنامه نوروز فوتبالی شبکه ورزش بود و در بخشی از صحبت‌هایش به تمجید ویژه از جواد نکونام پرداخت و گفت: همه مربیان نقاط ضعف و قوتی دارند، اما از نظر من آقای نکونام کامل‌ترین مربی فوتبال ایران است و به نظر من ایشان این‌ توانایی را دارد که بتواند لژیونر جدید فوتبال ایران در بخش سرمربیگری باشد.

رابطه جواد نکونام و ساسان انصاری همیشه صمیمی و با احترام دنبال شده و این دو‌ خاطراتی را که در اهواز با هم تجربه کرده‌اند را هرگز فراموش نخواهند کرد با این توضیح که جواد نکونام پس از حضور در فولاد خوزستان، ساسان انصاری را از تراکتور به خانه سابقش بازگرداند که البته این همکاری برای هر دو موفقیت‌آمیز بوده است.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار