| کد مطلب: ۱۱۰۷۴۰۶
لینک کوتاه کپی شد

تعیین تکلیف عجیب استقلال برای قلعه نویی؛ از جلالی و حسینی استفاده شود!

رسانه رسمی باشگاه استقلال به امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی توصیه کرد که در دیدار برابر ترکمنستان از دو بازیکن این تیم استفاده کند.

تعیین تکلیف عجیب استقلال برای قلعه نویی؛ از جلالی و حسینی استفاده شود!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، کاروان تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار برگشت مقابل ترکمنستان از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ وارد عشق آباد شد ملی پوشان فردا یک جلسه تمرینی را برگزار کرده و روز سه‌شنبه به مصاف میزبان خود خواهند رفت.

از جمله غایبان مطرح در لیست تیم ملی برای فیفا اخیر می‌توان به نام‌هایی چون روزبه چشمی و آرمین سهرابیان اشاره کرد. ۲ بازیکن استقلال که در این فصل عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان داده بودند، ولی کادر فنی صلاح دانست که در این مرحله از آنها دعوت به عمل نیاورد.

حالا رسانه رسمی باشگاه استقلال با انتشار پستی به نوعی از سرمربی تیم ملی انتقاد کرده است، چرا که در نظرسنجی‌های اخیر یک برنامه تلویزیونی، کارشناسان و مردم با آراء خود، آرمین سهرابیان را به عنوان یکی از بهترین مدافعان سال انتخاب کردند و حالا آبی‌ها اعتقاد دارند که جای او در ترکیب تیم ملی خالی است.

علاوه بر این، رسانه رسمی استقلال نوشته که بهتر است سرمربی تیم ملی از سید حسین حسینی و ابوالفضل جلالی دیگر ملی پوشان این تیم در دیدار روز سه‌شنبه برابر تیم ملی ترکمنستان استفاده کند. توصیه‌ای به امیر قلعه‌نویی برای حضور این دو بازیکن در ترکیب تیم ملی که این نوع گفتار در نوع خود عجیب به نظر می‌رسد.

در متنی که باشگاه استقلال منتشر کرده آمده است:

تا به امروز تکلیف ۵ پست از ۱۱ پست تیم منتخب سال فوتبال ایران در برنامه شب‌های فوتبالی شبکه ورزش مشخص شده و استقلال در تیم منتخب مردمی سه نماینده و در تیم منتخب کارشناسان دو نماینده دارد.

    آرمین سهرابیان و ابوالفضل جلالی، دو ستاره استقلال، تنها بازیکنانی هستند که تا به حال هم از نگاه کارشناسان و هم از نظر مردم، در پست خود بهترین شده‌اند.

در تیم منتخب سال ۱۴۰۲ فوتبال ایران از نگاه مردم، کاپیتان سیدحسین حسینی درون دروازه است و ابوالفضل جلالی و آرمین سهرابیان مدافعان برگزیده چپ و میانی هستند و هر ۳ بالاترین رای مردمی را در پست‌های خود گرفته‌اند.

در تیم منتخب کارشناسان نیز ابوالفضل جلالی بهترین مدافع سمت چپ زمین است و آرمین سهرابیان بهترین مدافع میانی.

جالب اینجاست که بهترین مدافع میانی از نگاه مردم و کارشناسان حتی به تیم ملی هم دعوت نشده و ابوالفضل جلالی نیز با وجود دعوت به اردوی تیم ملی، در بازی رفت مقابل ترکمنستان بازی نکرده و به نظر می‌رسد بهتر باشد امیر قلعه‌نویی در بازی برگشت از او استفاده کند. همان‌طور که انتظار می‌رود از سید حسین حسینی در این بازی استفاده شود.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار