| کد مطلب: ۱۱۰۷۱۵۷
لینک کوتاه کپی شد

حمله رییس بارسا به رئال: کارهایتان شرم‌آور است!

خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا، بار دیگر از باشگاه رئال مادرید انتقاد تندی کرد.

حمله رییس بارسا به رئال: کارهایتان شرم‌آور است!

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، نقشی که رئال مادرید در به جریان انداختن پرونده نگریرا و مطرح شدن بحث پرداخت رشوه از سوی باشگاه بارسلونا به نایب رییس سابق کمیته داوران لالیگا ایفا کرد باعث شد که روابط بین این دو باشگاه به صورت کلی خراب شود. 

لاپورتا پیش از این بارها نسبت به این موضوع و همچنین برنامه‌های پخش شده از سوی تلویزیون رئال مادرید واکنش نشان داده و از آنها انتقاد کرده بود اما به نظر می‌رسد که هنوز هم از این دو موضوع عصبانی و ناراحت است و نتوانسته با آن کنار بیاید. 

رییس باشگاه بارسلونا در گفتگو با موندو دپورتیوو اظهار داشت: «من هنوز عصبانی و خشمگین هستم چون کاری که تلویزیون رئال مادرید انجام می‌دهد باعث تاسف است. آنها هر هفته سعی می‌کنند روی اتفاقات بازی تاثیر بگذارند. اگر بارسا این کار را می‌کرد، تا به حال ما را دادگاهی و جریمه کرده بودند. 

کاری که رئال مادرید انجام می‌دهد، ایجاد گمراهی است. آنها خواهان ادامه پرونده (نگریرا) بودند، در حالی که هیچ مدرکی وجود نداشت. تنها چیزی که بود گرفتن مشاوره داوری روی گزارش‌ها و ویدیوها بود. آنها می‌خواهند این پرونده را باز نگه دارند تا بگویند که بارسا روی داوری تاثیر دارد، در حالی که خودشان چنین کاری انجام می‌دهند.

امروز ما دیگر هیچ رابطه خوبی با رئال مادرید نداریم، چون آنها خودشان را در پرونده نگریرا و اتهامات وارد شده به ما نشان دادند و کاری که انجام می‌دهند به صورت کامل ایجاد گمراهی است.»

 

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار