| کد مطلب: ۱۱۰۷۱۴۵
لینک کوتاه کپی شد

همسر اوسمار چه شغلی دارد و کجاست؟

در سال 1403 نگاه‌ها به اوسمار در رأس کادر فنی پرسپولیس ویژه خواهد بود.

همسر اوسمار چه شغلی دارد و کجاست؟

به گزارش آرمان ملی به نقل از ورزش سه، اوسمار وقتی سرمربی پرسپولیس شد که حتی بعد از یک سال و نیم حضور در ایران کمتر کسی از او اطلاعات دقیقی از لحاظ فوتبالی و شخصیتی داشت. او در بدو ورود به ایران در هتل اسکان داشت، اما حالا در آپارتمانی که باشگاه در منطقه سعادت‌آباد برایش اجاره کرده زندگی می‌کند و هر روز مسیر این منطقه در شمال غربی تهران تا کمربندی آزادگان در حاشیه جنوب غربی پایتخت را با راننده‌ای که در اختیارش گذاشته‌اند طی می‌کند.

اوسمار فرد خوش‌مشربی است، اما با تصور عمومی از برزیلی‌ها تا حدودی تفاوت دارد. به لحاظ چهره شاید شباهت زیادی به برزیلی‌های سبزه‌رو نداشته باشد، اما آدم خشکی هم نیست. شخصیتش تلفیقی از مربیان با دیسیپلین و منعطف است که به‌موقع با بازیکنانش گرم می‌گیرد و اهل خنده و شوخی هم هست. اوسمار به کارش اهمیت زیادی می‌دهد و یک مربی جدی است. او برای مربیگری وقت می‌گذارد و فوتبال را با تمام جزئیاتش دوست دارد. به خاطر اهمیتی که به کارش می‌دهد در کار مربیگری بسیار جدی است و برای تک تک امور فنی پلن دارد و مدام فکر می‌کند.

همسر او یک دکتر دامپزشک است و در برزیل بیمارستان دامپزشکی دارد، اما در یک سال و نیم گذشته تنها دو بار به تهران آمده و کنار لوس ویرا بوده است. این مربی 49 ساله که فارغ‌التحصیل رشته تربیت بدنی است در بیستمین سال مربیگری‌اش هدایت پرسپولیس را در دست گرفت. او از پاسو فوندو می‌آید؛ جایی در ایالت ریو گرانده جنوبی در جنوب غربی برزیل. اوسمار فردی معتقد و مذهبی است و نشانه‌های این ویژگی‌اش را روی نیمکت پرسپولیس هم بروز داده است.

اوسمار درباره حضور در ایران و چالش تازه‌ای که از سر می‌گذراند، در مصاحبه‌ای گفته بود: «برایم تجربه خوبی است. با خودم عهد کردم که خارج از برزیل کار کنم. شروع به یادگیری زبان انگلیسی و مطالعه در خصوص سایر لیگ‌های فوتبالی کردم. آدم خوش‌شانسی هستم، چون در برزیل اگر 3 یا 4 بازی نتیجه نگیرید، بیرون‌تان می‌کنند و من فقط 8 یا 9 ماه بیکار ماندم. به خاطر همین هم بود که هیچ‌گاه به کار در خارج از کشور فکر نکردم، ولی بعد این طرح را برای خودم ریختم.»

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار