| کد مطلب: ۱۱۰۷۰۱۵
لینک کوتاه کپی شد

واکنش جالب میرزاپور به رکوردشکنی بیرانوند!

ابراهیم میرزاپور، دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال ایران معتقد است که بازی کردن در تیم ملی مهم‌تر از آمار و ارقام شخصی است.

واکنش جالب میرزاپور به رکوردشکنی بیرانوند!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، روز گذشته علیرضا بیرانوند توانست با انجام ۷۰ بازی ملی از رکورد تعداد بازی‌های ملی ابراهیم میرزاپور به عنوان دروازه‌بان گذر کند. حالا گلر پیشین تیم ملی درباره این اتفاق گفت: من خودم نمی‌دانستم رکورد تعداد بازی‌های من چند تا بود؛ یکی می‌گفت ۸۰ تا، یکی می‌گفت ۸۵ تا و یکی هم می‌گفت ۷۰ بازی!

او ادامه داد: در آن زمان بازی کردن برای تیم ملی از هر چیزی مهم‌تر بود. برای خود من ملاک مهمی نبود و واقعا اصلا نمی‌شمردم. به نظر من علیرضا در مدت اخیر که گلر تیم ملی بوده، شایستگی داشته و انشاالله این مسیر را ادامه دهد و تا ۱۰۰ بازی هم برود.

دروازه‌بان سابق فوتبال ایران خاطرنشان کرد: من اصلا نشمردم. تعداد زیاد بوده و می‌گویند ۷۰ بازی، حتما ۷۰ بازی بوده که می‌گویند. بعد از من دروازه‌بان‌های زیادی آمدند و حالا یک نفر از همشهری‌های من تبدیل به دروازه‌بان تیم ملی شده است. امیدوارم که بتواند سلامت باشد تا در خدمت تیم ملی و باشگاهش هم باشد. برای بازیکنان بعید بدانم رکورد چیز مهمی باشد و در اصل، بازی کردن برای آن‌ها مهم است.

 

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار