| کد مطلب: ۱۱۰۶۹۵۱
لینک کوتاه کپی شد

تبدیل روز قدس به زلزله سیاسی علیه صهیونیستها

خطیب جمعه تهران تاکید کرد: روز قدس امسال باید به یک زلزله سیاسی علیه حیوان‌های انسان‌نمای صهیونیست و حامیان کثیفشان تبدیل شود.

تبدیل روز قدس به زلزله سیاسی علیه صهیونیستها

به گزارش آرمان ملی به نقل از ایسنا،  حجت‌ الاسلام محمد جواد حاج علی‌اکبری ظهر امروز ۳ فروردین ۱۴۰۳ در خطبه‌های نماز جمعه تهران با اشاره به جنگ غزه و مقاومت مقتدرانه مردم فلسطین اظهار کرد: امت اسلامی امسال باید خود را برای یک روز قدس متفاوت آماده کند و روز قدس امسال باید به یک زلزله سیاسی علیه حیوان‌های انسان‌نمای صهیونیست و حامیان کثیفشان تبدیل شود.

وی همچنین تصریح کرد: دشمنان فلسطین آماده باشند تا طوفان الاقصی ۲ و ۳ و ۴ سراغ آنها خواهد آمد و دیگر آنها را رها نخواهد کرد و ادامه پیدا می‌کند تا از نقشه زیبای فلسطین نام نحس رژیم صهیونیستی پاک بشود و ارض مبارک و قدس شریف به آزادی کامل برسد.امام جمعه موقت تهران در خطبه دوم خود با اشاره به پیام نوروزی و سخنرانی ابتدای سال رهبر انقلاب اسلامی بیان کرد: رهبر حکیم و عالیقدرمان خط سیر جامعه را مشخص کردند و سخنان ایشان هم بشارت بود و هم انذار. ان‌شاءالله که خداوند سایه ایشان را بر سرمان مستدام بدارند. من با الهام از سخنان ایشان چهار نکته را یادآوری می‌کنم.

وی ادامه داد: نکته اول این است که ساختار تحلیلی رهبر انقلاب یک الگو و نمونه برای همه ما مردم و مسئولین است و آن آرمان‌خواهی واقع‌بینانه است؛ یعنی مسیر ما باید به سوی آرمان‌ها تنظیم شود و قله ها را ببینیم و از آن نیرو و امید بگیریم اما واقعیت‌ها یعنی ظرفیت‌ها، شیرینی‌ها و تلخی‌ها را هم ببینیم تا بتوانیم مسیر را درست برویم. این روش باورپذیر و پیش برنده است.

حاج علی‌اکبری همچنین در توضیح نکته دوم خود عنوان کرد: در سخنان رهبر فرزانه‌مان همچنان اولویت کشور اقتصاد است. هم به دلیل بیماری ساختاری و مزمن اقتصادمان و هم به خاطر تکان‌های جهانی، هم به دلیل سوء تدبیرها و غفلت‌ها و هم به دلیل تحریم‌های ظالمانه دشمنان اقتصاد در اولویت است و نقشی که در دین و دنیای مردم دارد بسیار جدی و حیاتی است. سال‌هاست رهبر عزیزمان اقتصاد را محور شعار سال قرار داده‌اند. هر چند قدم‌های خوبی برداشته شده اما غفلت‌ها هم کم نبوده است.

 

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار