| کد مطلب: ۱۱۰۶۹۳۸
لینک کوتاه کپی شد

اطلاعات کمتر شنیده شده از فرامرز اصلانی

فرامرز اصلانی در سال ۱۳۵۴ بعد از بازگشت از لندن از آنجا که فارغ التحصیل رشته روزنامه نگاری از دانشگاه لندن بود در موسسه اطلاعات استخدام شد. او در مدت فعالیت در موسسه اطلاعات به عنوان خبرنگار و گزارشگر روزنامه انگلیسی زبان موسسه اطلاعات (تهران ژورنال) فعالیت کرد. این فعالیت تا زمان انقلاب ادامه داشت و در همان مدت نخستین آلبوم خود را با عنوان «دلمشغولی‌ها» منتشر کرد.

اطلاعات کمتر شنیده شده از فرامرز اصلانی

به گزارش آرمان ملی آنلاین، از شادروان فرامرز اصلانی (۱۳۲۴-۱۴۰۳) در سال ۱۳۵۶ با نوازندگی آرمیک دشچی، نوازنده چیره دست گیتار آلبوم «دلشمغولی‌ها» در استودیو سی بی اس منتشر شد. شعر اغلب ترانه‌های این آلبوم را اصلانی خودش گفته بود. ترانه «اگه یه روز...» از این مجموعه بسیار مورد توجه قرار گرفت. مجله جوانان ترانه شعر را به رسم آن روز‌ها در کنار پوستر فرامرز اصلانی منتشر کرد. پوستر وسط مجله جوانان به همراه پوستر سی بی اس برای این آلبوم را به همراه عکسی از فرامرز اصلانی جوان تماشا کنید.

به گزارش اطلاعات آنلاین، فرامرز اصلانی در سال ۱۳۵۴ بعد از بازگشت از لندن از آنجا که فارغ التحصیل رشته روزنامه نگاری از دانشگاه لندن بود در موسسه اطلاعات استخدام شد. او در مدت فعالیت در موسسه اطلاعات به عنوان خبرنگار و گزارشگر روزنامه انگلیسی زبان موسسه اطلاعات (تهران ژورنال) فعالیت کرد. این فعالیت تا زمان انقلاب ادامه داشت و در همان مدت نخستین آلبوم خود را با عنوان «دلمشغولی‌ها» منتشر کرد.

انتشار آلبوم «دلشمغولی‌ها» در سال ۵۶ باعث اقبال عمومی به ترانه‌های اصلانی شد.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار