| کد مطلب: ۱۱۰۶۵۸۵
لینک کوتاه کپی شد

سفر بیش از ۳ میلیون زائر به مشهد

معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: از ۱۵ اسفند تاکنون ۳ میلیون و ۲۳۲ هزار و ۲۱۷ نفر زائر به مشهد مشرف شده‌اند.

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل ازسلام نو؛ حجت الاسلام والمسلمین حجت گنابادی نژاد در جلسه کمیته اسکان ستاد اجرایی خدمات سفر استان با اشاره به آماری از وضعیت ورود زائران اظهار کرد: از ۱۵ اسفند تاکنون ۳ میلیون و ۲۳۲ هزار و ۲۱۷ نفر زائر ورودی داشته‌ایم که ۱۳۸ هزار و ۵۳ نفر از طریق فرودگاه، ۲۶۳ هزار و ۱۵۷ نفر از طریق راه آهن، ۳۵۸ هزار و ۳۶۳ نفر از طریق جاده با وسایل حمل و نقل عمومی (اتوبوس) و ۲ میلیون و ۴۰۷ هزار و ۳۵۵ نفر از طریق وسایل نقلیه شخصی وارد شده‌اند.

وی ادامه داد: از مجموع ظرفیت‌های اسکان رسمی، موقت و اضطراری تا شب گذشته در استان ۳۴ درصد و در مشهد ۳۳ درصد مورد استفاده قرار گرفته است.

بر اساس گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، گنابادی‌نژاد با اشاره به اینکه در آخرین بررسی و بازدید میدانی آمادگی در حوزه اقامت رسمی «خوب» قلمداد می‌شود، عنوان کرد: تخفیف ۳۰ درصدی برای ۱۰ شب اقامت زائران در مشهد نیز اقدامی بی نظیر، قابل توجه و دارای مزیت است.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار