| کد مطلب: ۱۱۰۶۳۲۸
لینک کوتاه کپی شد

عصبانیت عابدزاده از یک فیلم: شکایت میکنم

فیلم پرویز خان در مورد زندگی پرویز دهداری و حضور او در تیم ملی ایران است. این فیلم در جشنواره فجر سال ۱۴۰۲ حضور داشت اما حواشی زیادی را تجربه کرد.

عصبانیت عابدزاده از یک فیلم: شکایت میکنم

به گزارش آرمان ملی به نقل از همشهری ماه،فیلم پرویز خان در مورد پرویز دهداری است و این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده است.

بسیاری اعتقاد دارند روایت این فیلم با اتفاقات رخ داده متفاوت است و حالا احمدرضا عابدزاده نیز قصد دارد از سازندگان شکایت کند.

احمدرضا عابدزاده نارضایتی خود از داستان را با انتشار یک پست اینستاگرامی نشان داد و نوشت: « اخیرا فیلمی تحت عنوان «پرویزخان» به بهانه ی بررسی مقطعی از زندگی ورزشی بزرگمرد فوتبال ایران مرحوم پرویز دهداری به روی اکران رفته است که متاسفانه بر خلاف ظاهر مقبول آن در بزرگداشت یاد زحمت کشان فوتبال ایران ،در باطن ، بر خلاف روح ورزشی و صداقت و راستی ،صرفا” با سوء استفاده از نامها و اسامی برخی صاحب نامان تاریخ فوتبال ایران، و بعضا با وهن و تمسخر افرادی که عمر و سلامت خود را در راه اعتلای فوتبال ایران گذارده اند، به دنبال فروش بیشتر گیشه بوده است. اینجانب به عنوان عضو کوچکی از خانواده ی فوتبال ایران بدینوسیله اعلام میکنم بر خلاف ادعای مطرح شده در تیزرهای تبلیغاتی ، هیچگونه حضوری در آن فیلم نداشته ام و نقش ارایه شده احمدرضا عابدزاده در فیلم به هیچوجه منطبق با واقعیت نبوده و مورد تایید و رضایت من نبوده و نیست . بدیهی است که از وکیل خود (آقای دکتر مصطفی شکری) درخواست نموده ام تا اقدامات قانونی لازم را در خصوص این اقدام غیر حرفه ای تهیه کننده و کارگردان فیلم موصوف بعمل آورند.»

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار