| کد مطلب: ۱۱۰۶۲۰۷
لینک کوتاه کپی شد

۵ گیاه خوش شانس برای میز محل کار شما!

برای اطلاع از بهترین گیاه‌هایی که می‌توانید برای خوش شانسی و ثروت روی میز خود نگه دارید و همچنین سبزی را به محل کار خود اضافه کنید، در ادامه همراه ما باشید.

۵ گیاه خوش شانس برای میز محل کار شما!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، محل کار ممکن است یک محیط استرس زا باشد به دلیل عوامل مختلفی که در آن وجود دارند. ممکن است به دلیل فشار کاری و انتظارات بالایی که بر کارمندان تحمیل می‌شود، یا روابط نامطلوب با همکاران، مدیران یا مشتریان و یا عدم رعایت حقوق کاری مانند حقوق حقوقی، ساعات کاری مناسب و استراحت مناسب محیط کار برای شما استرس‌زا باشد. ستاره نوشت: این موارد تنها چند مثال از عواملی هستند که ممکن است باعث افزایش استرس در محل کار شوند. برای کاهش استرس و افزایش انرژی مثبت، گیاهانی وجود دارند که می‌توانید برای موفقیت روی میز خود قرار دهید. آنها همچنین زیبا هستند و احساس آرامش را به فضا منتقل می‌کنند.

گیاهان خوش شانس

۱. گیاه یشم:

گیاه یشم یک گیاه از خانواده سوکولنت‌ها است که اصلیتش از آفریقای جنوبی است. این گیاه به عنوان نماد ثروت و رفاه در فنگ شویی شناخته می‌شود. باور بر این است که گیاه یشم به دلیل همیشه سبز بودنش نشانه‌ای از خوش شانسی است. این گیاه آسان در نگهداری است و نیاز به آب کم دارد. معمولاً در گلدان‌های کوچک و زینتی قرار می‌گیرد.

۲. درخت پول:

درخت پول، یا به نام علمی Pachira aquatica، یک گونه درخت جنگلی است که اصلیتش در آمریکای جنوبی و مرکزی است. این گیاه به عنوان نماد ثروت و رفاه شناخته می‌شود و به شما کمک می‌کند خوش شانس و موفق شوید. برگ‌های آن شبیه به دلارهای طلا هستند که به نظر می‌رسد و به همین دلیل به عنوان درخت پول شناخته می‌شود.

۳. بامبو خوش شانس:

بامبو یا بامبو خوش شانس، گونه‌ای از گیاهان بامبو است که به عنوان نماد ثروت و رفاه شناخته می‌شود. این گیاه معمولاً در دفاتر، مکان‌های تجاری و منازل دیده می‌شود. بامبو خوش شانس را می‌توانید در آب بدون خاک پرورش دهید و نیاز به نور مستقیم خورشید ندارد.

۴. گیاه پول چینی:

پول چینی یک گونه از گیاهان خانواده Araceae است که برگ‌های سبز بزرگ دارد که تصور سکه‌ها را به ذهن می‌آورد. این گیاه به عنوان نماد خوش شانس، رفاه و پول شناخته می‌شود و برای زینت منازل و دفاتر استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید: گیاهان آپارتمانی که بدون نیاز به نور خورشید هم رشد می‌کنند | گیاهان مناسب برای فضاهای بدون پنجره خانه و محل کار

۵. کاکتوس:

کاکتوس گونه‌ای از گل‌داران خانواده Cactaceae است که در منطقه مکزیک و آمریکای لاتین رایج است. طبق فرهنگ مزوآمریکایی مکزیک، کاکتوس نماد خوش شانس و مثبت بودن است و خبر خوب به صاحبش می‌آورد. این گیاه نسبت به نور خورشید تحمل بالایی دارد و نیاز به آب کم دارد.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار