| کد مطلب: ۱۱۰۶۱۹۹
لینک کوتاه کپی شد

اولین فراخوان مجدد ایران خودرو برای مشتریان پارس

ایران‌خودرو در جدیدترین اطلاعیه خود اعلام کرد: براساس مجوز ۲۷ اسفندماه مبنی بر تداوم تولید پارس با روال پیشین، فراخوان متقاضیانی که در سامانه یکپارچه برای این خودرو ثبت‌نام کرده بودند، براساس اولویت از ۲۸ اسفندماه آغاز شده و این متقاضیان به تدریج بر اساس ظرفیت تولید فراخوان می‌شوند.

اولین فراخوان مجدد ایران خودرو برای مشتریان پارس

به گزارش آرمان ملی آنلاین، به دنبال اخذ مجوز ادامه تولید محصول پارس خودرو از سوی نهاد‌های ذی‌ربط، این گروه خودروسازی ارسال فراخوان مجدد متقاضیان خودروی پارس را آغاز کرد. ایسنا نوشت: ایران‌خودرو در جدیدترین اطلاعیه خود اعلام کرد: براساس مجوز ۲۷ اسفندماه مبنی بر تداوم تولید پارس با روال پیشین، فراخوان متقاضیانی که در سامانه یکپارچه برای این خودرو ثبت‌نام کرده بودند، براساس اولویت از  ۲۸ اسفندماه آغاز شده و این متقاضیان به تدریج بر اساس ظرفیت تولید فراخوان می‌شوند.

گفتنی است که امکان تولید خودرو پارس در بهار ۱۴۰۳ فراهم شده و بر همین اساس، این خودروساز قطعات لازم برای تولید این محصول را سفارش‌گذاری کرده و نسبت به ادامه تولید با حداکثر ظرفیت ممکن خطوط تولید اقدام خواهد کرد.

ادامه تولید خودروی پارس پس از پاسکاری بین سه نهاد سازمان استاندارد، ایران‌خودرو و وزارت صمت در نهایت، تا پایان بهار ١۴٠٣ مجاز اعلام شده است.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار