| کد مطلب: ۱۱۰۶۰۸۸
لینک کوتاه کپی شد

محرومیت ۷ هزار راننده تهران از رانندگی برای ۳ ماه / گواهینامه ۴۵۱ نفر ابطال شد

سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی پلیس راهور تهران گفت: حدود ۷۰۰۰ راننده تهرانی به دلیل تخلفات حادثه‌ساز مدت سه ماه از رانندگی محروم شدند؛ چرا که در کارنامه رانندگی ۳۰ نمره منفی برای آنها ثبت شده بود. وی افزود: ۱۲۶۰ نفر راننده نیز با تکرار این تخلفات و اخذ ۲۵ نمره منفی مجدداً ۶ ماه از رانندگی محروم شدند و در نهایت ۴۵۱ راننده تهرانی به دلیل گذران سی نمره منفی و اخذ بیست و پنج نمره منفی مجدد و در نهایت بیست نمره منفی دیگر علاوه بر موارد فوق با ابطال گواهینامه مواجه شدند.

محرومیت ۷ هزار راننده تهران از رانندگی برای ۳ ماه / گواهینامه ۴۵۱ نفر ابطال شد

به گزارش آرمان ملی به نقل از مهر،معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ۷ هزار راننده تهرانی برای سه ماه از رانندگی محروم شدند.

سرهنگ فیروز کشیر، به نمرات منفی رانندگان و اعمال قانون توسط پلیس اشاره کرد و گفت: حدود ۷۰۰۰ راننده تهرانی به دلیل تخلفات حادثه‌ساز مدت سه ماه از رانندگی محروم شدند؛ چرا که در کارنامه رانندگی ۳۰ نمره منفی برای آنها ثبت شده بود.

وی افزود: ۱۲۶۰ نفر راننده نیز با تکرار این تخلفات و اخذ ۲۵ نمره منفی مجدداً ۶ ماه از رانندگی محروم شدند و در نهایت ۴۵۱ راننده تهرانی به دلیل گذران سی نمره منفی و اخذ بیست و پنج نمره منفی مجدد و در نهایت بیست نمره منفی دیگر علاوه بر موارد فوق با ابطال گواهینامه مواجه شدند که می‌بایست مجدداً مراحل اخذ گواهینامه را طی کنند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار