| کد مطلب: ۱۱۰۵۹۷۱
لینک کوتاه کپی شد

حرف های بودار درویش در شب برد پرسپولیس!

رضا درویش در حاشیه برد دو بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان تهران گفت: بازی خیلی خوبی انجام شد. شاید اگر از موقعیت‌های خود استفاده می‌گردیم به پنج تا شش گل هم می‌رسیدیم.

حرف های بودار درویش در شب برد پرسپولیس!

مدیرعامل پرسپولیس گفت: تیم به حالت ایده آل خود باز می‌گردد و اگر هواداران صبوری کنند اتفاقات خوشی رخ می‌دهد

او درباره طفره رفتن بازیکنان برای تمدید قرارداد با باشگاه تاکید کرد: اصلاً چنین چیزی نبوده است. به طور ضمنی به بازیکنان گفتیم که پس از تعطیلات پای میز مذاکره خواهیم نشست.

درویش تصریح کرد: اینجا خانه تمام بازیکنان است و آمادگی اینکه همچنان در خدمت آن‌ها باشیم را دارند. باید ببینیم ابتدا تکلیف مالکیت باشگاه به کجا خواهد رسید و بودجه باشگاه به کجا می‌کشد.

او درباره تعیین تکلیف مالکیت باشگاه گفت: همچنان شنیدیم به بانک خصوصی داده می‌شود، اما هنوز عملیاتی نشده است. امیدوارم مشکلی برای این روند نداشته باشیم.

درویش در پاسخ به اینکه سال ۱۴۰۲ را چطور دیده است گفت پرسپولیس همیشه سختی‌ها و چالش‌های خودش را دارد. بدهکاری‌های انباشته زیادی داشتیم. گرفتن بازیکن و از همه مهم‌تر چه زمانی مشکلات داوری برطرف می‌شود.

او به مشکلات داوری نیز اشاره گرد و گفت: به رییس کمیته داوران می‌گویم باید ۲۰ دقیقه وقت اضافی برای دربی گرفته می‌شد، اما می‌گوید این مدت در فوتبال مرسوم نیست.

درویش افزود: اگر دسیسه بیشتر علیه ما انجام نشود باز هم قهرمان می‌شویم.

مدیرعامل پرسپولیس درباره آخرین وضعیت دریافت پول از سازمان لیگ بابت تبلیغات محیطی خاطرنشان کرد: من چندین و چند بار در رسانه‌ها گفتم، اما آیا اثری از آن دیده اید؟! آقایان افکار عمومی برایشان اهمیتی ندارد. نه تنها امسال بلکه فصل‌های قبل هم یک ریال ندادند. بنا نیست به آن رسیدگی شود. بابت هر بازی ۵۵۰ میلیون تومان به شرکت توسعه و تجهیز می‌دهم. تبلیغات و بلیت فروشی هم به ما نمی‌رسد، اما طبیعی است هوادار هم نمی‌بیند و انتظار دارد مشکلات حل شود.

او درباره اینکه آیا مخاطب صحبت‌هایش مهدی تاج یا حیدر بهاروند است گفت: فرقی نمی‌کند. آن کس که حقوق حقه پرسپولیس بابت تبلیغات محیطی را نمی‌دهد و گوش نمی‌دهد باید پاسخگو باشد. شاید باید در فوتبال انقلاب شود تا آقایان حرف گوش بدهند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار