| کد مطلب: ۱۱۰۵۲۷۸
لینک کوتاه کپی شد

معابر پایتخت خلوت و لغزنده است/ سرعت و سبقت ممنوع

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: رانندگان در صورت خلوتی معابر از عجله و شتاب در معابر خلوت خودداری کرده و با سرعت مطمئنه و حتی کمتر از آن تردد کنند.

معابر پایتخت خلوت و لغزنده است/ سرعت و سبقت ممنوع

به گزارش آرمان ملی آنلاین، سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیکی معابر اصلی و بزرگراهی پایتخت گفت: با رصد مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودرو‌ها در ساعات ابتدایی صبح روز جمعه ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ ماه نشان از معابر و بزرگراه‌هایی خلوت و لغزنده بخاطر بارش نزولات آسمانی در سطح شهر تهران و احتمال تصادفات بخاطر افزایش سرعت‌ها توسط برخی از رانندگان دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: برخی رانندگان ممکن است با دیدن خلوتی معابر شهر تهران، قصد سرعت و سبقت جهت زودتر رسیدن و یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی کشی که به این دسته از رانندگان توصیه می‌شود فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت‌های بالا همیشه خطر ساز و خطر آفرین می‌باشند پس با رعایت قانون، همواره با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبحگاهی و خلوت تردد کنید.

وی همچنین گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور کنترل سرعت‌ها و سبقت‌ها حضور دارند چرا که برخی رانندگان با دیدن خلوتی معابر برخی رانندگان ممکن است سرعت خودروی خود را بالا برده و باعث حادثه و تصادفات دلخراش شوند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: رانندگان در صورت خلوتی معابر از عجله و شتاب در معابر خلوت خودداری کرده و با سرعت مطمئنه و حتی کمتر از آن تردد کنند و این احتیاط همان سرعتی است که اگر حادثه‌ای مقابل راننده روی داد و اگر خودرو و مانعی مقابل پیش آمد راننده بتواند خودروی خود را به موقع متوقف و از برخورد پرهیز کند.

سرهنگ کشیر گفت: امروز شاهد ریزش نزولات آسمانی در سطح شهر تهران بودیم که باعث لغزنده شدن سطح معابر بویژه بزرگراه‌ها بودیم که می‌طلبد رانندگان بیش از پیش قوانین و مقررات رانندگی را رعایت کرده و حتماً فاصله طولی را با خودروی جلویی حفظ و از سرعت و سبقت در این معابر خودداری کنند.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار