| کد مطلب: ۱۱۰۵۲۴۹
لینک کوتاه کپی شد

ایران تبادل پیام‌ها با آمریکا را تایید کرد

یک منبع آگاه گفت: استفاده از ابزار عملیات روانی و قلب واقعیت برای فریب افکار عمومی بخشی از راهبرد آمریکا برای جبران ناکامی‌ خود در صحنه دیپلماسی است.

ایران تبادل پیام‌ها با آمریکا را تایید کرد

به گزارش آرمان ملی به نقل از ایرنا،یک مقام آگاه درباره ادعای روزنامه آمریکایی مبنی بر گفت‌وگوی غیرمستقیم دو هیات ایرانی و آمریکایی پیرامون موضوعاتی همچون تحولات دریای سرخ، ضمن تکذیب این موضوع، گفت: استفاده از ابزار عملیات روانی و قلب واقعیت برای فریب افکار عمومی بخشی از راهبرد آمریکا برای جبران ناکامی‌ خود در صحنه دیپلماسی است، در حالی که تبادل پیام‌ها و گفت‌وگوهای غیرمستقیم صرفا محدود به چارچوب مذاکرات رفع تحریم است و پیامی درباره تحولات دریای سرخ مبادله نشده است.

این منبع آگاه درباره خبر روزنامه آمریکایی درباره گفتگوی غیرمستقیم دو هیات ایرانی و آمریکایی در مسقط افزود: رفع تحریم‌های ظالمانه همواره در دستور کار اولویت‌دار طرف ایرانی بوده و همانگونه که بارها بیان شده است، تبادل پیام با طرف‌های مقابل با هدف انتقال شفاف مواضع جمهوری اسلامی ایران در این زمینه ادامه داشته است.

وی ادامه داد: ایران با اتکا به داشته‌های متنوع و برخورداری از منطق قوی، همواره گفت‌وگو را بر گزینه‌های دیگر ترجیح می‌دهد و تلاش دارد از همه ابزارها و فرصت‌ها برای منفعل کردن طرف‌های مقابل در میدان و خنثی‌سازی تأثیرگذاری آن‌ها بر افکار عمومی بین‌المللی بهره ببرد.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار