| کد مطلب: ۱۰۹۵۰۰۲
لینک کوتاه کپی شد

حملات رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان

ارتش رژیم صهیونیستی دقایقی پیش مناطق مختلفی از جنوب لبنان را هدف توپخانه‌ای قرار داد.

حملات رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان

به گزارش آرمان ملی به نقل از ایرنا، در این حملات شهرک‌های «علما الشعب»، «الضهیره» و اطراف «طیرحرفا» هدف حمله توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

تاکنون جزییات از شمار تلفات احتمالی این حملات منتشر نشده است.

این حملات ساعاتی پس از اظهارات «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی صورت می گیرد که اعلام کرد: توقف عملیات علیه حزب‌الله مشروط به بازگشت ساکنان شمال اسراییل به خانه هایشان است.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه العربیه، گالانت گفت: اسرائیل هرگز عملیات خود علیه حزب الله لبنان را حتی پس از رسیدن به توافق آتش‌بس با حماس در نوار غزه تا بازگشت ساکنان شمال اسرائیل ( اکنون به دلیل ترس از حملات مقاومت تقریبا خالی از سکنه شده ) به منازل خود متوقف نخواهد کرد.

وی روز دوشنبه نیز خبر داد که ارتش این رژیم بزودی در مرز با لبنان جایی که روزانه شاهد تبادل آتش با حزب‌الله است، دست به اقداماتی خواهد زد.

حزب‌الله لبنان در روزهای گذشته و در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و به خاک و خون کشیده شدن شمار زیادی از فلسطینی‌ها در این شهر، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک نشین در این مناطق شده است.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز طی روزهای گذشته مناطق مرزی لبنان را هدف حملات توپخانه‌ای قرار داده است.

تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های مرزی لبنان خارج شده‌اند.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار