| کد مطلب: ۱۰۶۶۸۲۶
لینک کوتاه کپی شد

دادستان کل کشور : چه کسانی سایت‌های هسته‌ای ما را اداره می‌کنند؟

آرمان ملی : دادستان کل کشور با اشاره به دستاوردها و خدمات عمرانی و رفاهی که پس از انقلاب اسلامی در مناطق محروم کشور صورت گرفت، اظهار داشت: بلافاصله پس از انقلاب، خدمت رسانی به مناطق مختلف آغاز شد و بسیاری از روستاها که از امکانات اولیه محروم بودند، مورد توجه گروه‌های جهادی قرار گرفت و امروزه به برکت خون شهیدان، بیش از ۹۰ درصد روستاها از امکانات خوبی برخوردار شده‌اند. حجت‌الاسلام والمسلمین موحدی آزاد با اشاره به کاهش آمار بی‌سوادی و افزایش تحصیلات عالیه در مراکز آموزشی کشور در سال‌های پس از انقلاب خاطرنشان کرد: امروز قدرت دفاعی ایران، به حدی رسیده که قدرت‌های بزرگ نظامی دنیا، جرات تعرض به کشور را ندارند.

دادستان کل کشور :  چه کسانی سایت‌های هسته‌ای ما را اداره می‌کنند؟

وی افزود: برخی از فرار مغزها سخن می‌گویند، اگر این سخن درست است، پس چه کسانی سایت‌های هسته‌ای ما را اداره می‌کنند؟ موشک‌های قدرتمند بومی ایرانی به دست چه کسانی ساخته می‌شود و پیشرفت‌ها و امکانات فنی، عمرانی و رفاهی که در کشور ایجاد شده، به دست چه کسانی حاصل شده است؟ تمام پیشرفت‌های کشور، به دست همین جوانان تحصیلکرده و توانمند ایرانی به دست آمده و ادامه دارد. وی در ادامه با اشاره به مقام والای شهیدان و لزوم قدرشناسی و پاسداشت خون پاک شهدا عنوان کرد: در توصیف شهدا، شاهد فرازهای بلندی از آیات قرآن کریم و تعابیر زیبای امام راحل و مقام معظم رهبری هستیم. امام خمینی(ره) فرمودند: از هر قطره خون شهید ما که به زمین می‌ریزد، انسان‌های مصمم‌تر و مبارزی به وجود می‌آیند.

مقام معظم رهبری نیز می‌فرمایند امروز خستگی محکوم است. ایشان همچنین فرمودند شهیدان مظهر هدف و تلاش و تداومند. خون شهیدان تضمین کننده استقلال ملت و سربلندی اسلام است. موحدی آزاد تاکید کرد: امروز همه تکلیف و مسئولیت سنگینی داریم و باید دین خود را به شهدا ادا کنیم و در بیانات و فرمایش‌های بزرگان درباره شهدا، تامل و تفکر کنیم. موحدی آزاد تصریح کرد: شهدای ما، از شهدای کربلا الهام گرفتند و می‌خواهند پیام کربلا را به دنیا برسانند و اهداف امام حسین(ع) که همان مبارزه با ظلم و ستم و باتقوا و پاک زیستن بود را در جامعه بشری زنده نگه دارند.

وی با بیان اینکه عزت، افتخار و دینداری زن مسلمان، حفظ حجاب است، اظهار کرد: امروز زنان محجبه در اجتماع بزرگ اربعین، می‌خواهند، پیام حضرت زهرای اطهر (سلام‌ا... علیها) را به دنیا برسانند. زیرا معتقدند، جامعه‌ای می‌تواند پاک زندگی کند، که بانوان آن حجاب را رعایت کنند. وی گفت: امروز صدام و داعش از بین رفته‌اند و نابود شده‌اند و قدرت آمریکا نیز در منطقه تضعیف شده بنابراین میلیون‌ها زائر ایرانی، با آزادی و در امنیت کامل، از مرزها عبور کرده و به زیارت کربلا رفته‌اند و بنده به سهم خود، از مسئولان عراق و ایران تشکر می‌کنم که این امنیت و امکانات را برای زوّار اربعین فراهم کردند.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار