| کد مطلب: ۶۰۲۳۴۶
لینک کوتاه کپی شد

پاسخ ناامیدکننده وزیر ارتباطات به جوانان / موافق رفع فیلتر نیستیم

انتقاد از فیلتر اینستاگرام، موضوع صحبت برخی جوانان با وزیر ارتباطات بعد از نماز عید فطر تهران بود.

پاسخ ناامیدکننده وزیر ارتباطات به جوانان / موافق رفع فیلتر نیستیم

آرمان ملی آنلاین عصرایران نوشت، وزیر ارتباطات گفت که در شرایط فعلی موافق رفع فیلتر تلگرام و واتس اپ و اینستاگرام نیست گرچه تصمیم گیری در این باره در حوزه کاری او نیست.

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات بعد از نمازعید فطر تهران در جمع شماری از مردم و گفت‌وگو با آنها درباره رفع فیلتر گفت که تصمیم گیری در این باره در حوزه او نیست؛ این موضوع به شرایط مختلف بستگی دارد ... ما به دنبال توانمندسازی شرکت های داخلی حوزه فضای مجازی هستیم.

وی در پاسخ به این سؤال که اگر تصمیم گیری درباره رفع فیلتر تلگرام، واتس اپ و اینستاگرام به او سپرده شود آیا امروز موافق رفع فیلتر است گفت: در شرایط فعلی، نه موافق نیستم.

در این گفت‌وگوی خیابانی بعد از نماز، تعدادی از جوانان انتقاد کردند با فیلتر اینستاگرام دسترسی آنها به این شبکه اجتماعی قطع شده و نمی‌توانند "جهاد تبیین مورد نظر رهبر انقلاب" را دنبال کنند. به همین دلیل فضا در اینستاگرام به سود طرف مقابل شده و به قول آنها "در اینستاگرام انقلاب شده".

فرد دیگری هم انتقاد کرد چرا وزارت ارتباطات همه فیلترشکن‌ها را نمی‌بندد او جواب داد اگر این کار شود در اینترنت کشور اختلال ایجاد می‌شود.

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار