| کد مطلب: ۶۰۲۰۵۶
لینک کوتاه کپی شد

سومین خانه محیط زیست منطقه۲ آغاز به کار کرد

سومین خانه محیط زیست منطقه دو با هدف توانمندسازی و جلب مشارکت حداکثری شهروندان و تحقق اهداف محیط زیستی در سرای محله توحید آغاز به کار کرد.

سومین خانه محیط زیست منطقه۲ آغاز به کار کرد

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، علی اصغر طاهری،معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ایجاد خانه محیط زیست را گامی موثر در ایجاد بستر مشارکت شهروندان درحفاظت از محیط زیست برشمرد و گفت: سومین خانه محیط زیست منطقه با محوریت زمینه سازی بستری برای تعامل مشترک مدیریت شهری و شهروندان در اطلاع رسانی و پایش وضعیت محیط زیست منطقه در سرای محله توحید آغاز به کار کرد.
وی شناسایی معضلات محیط زیستی محله با مشارکت شهروندان و اجرای اقدامات لازم به منظور بهبود وضعیت محله را از اهداف مهم افتتاح این خانه اعلام کرد و افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته در نظر است تا سایر سراهای محلات منطقه نیز به خانه محیط زیست مجهز شوند.
به گفته طاهری، با ایجاد خانه های محیط زیست ضمن فراهم شدن بستر تعامل مشترک مدیریت شهری و شهروندان برای شناسایی و رفع مسائل زیست محیطی، با ارتقای اطلاع رسانی و آگاهی شهروندان، بستر جلب مشارکت آنها در فعالیت های زیست محیطی وبهره گیری از حضور داوطلبانه و ابتکارات شهروندان در این زمینه فراهم می‌شود.
وی با اشاره به اینکه محیط زیست محله بایستی از طریق مردم مراقبت شود، گفت: زمانی که مردم در خصوص مسائل زیست محیطی حساس شوند و آگاهی لازم را نیز بیابند می‌توانند همراه با دستگاه‌ها و نهادهای متولی بسیار تأثیرگذار عمل کنند.

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار