کد خبر : 136450 تاریخ : ۱۳۹۹ يکشنبه ۲۰ مهر - 11:31
هاشمی در جمع خبرنگاران: تغییر در سطح مدیران ارشد شهرداری باید در سال آخر کمتر باشد رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه در جلسه هم اندیشی امروز اعضای شورا درباره انتصابات شهردار تهران صحبت شد، گفت: در سال آخر باید تغییرات کمتر و با دقت بیشتری انجام گیرد.

آرمان ملی- محسن هاشمی صبح امروز پیش از آغاز جلسه رسمی شورای شهر با حضور در جمع خبرنگاران به برگزاری جلسه هم اندیشی صبح امروز اعضا با شهردار اشاره کرد و گفت: قرار بود در این جلسه برای بحث مسائل مالی و انتصابات صحبت می شد اما وقتی بحث انتصابات آغاز شد و با توجه به نرسیدن تعداد اعضا به حد نصاب دیگر به مسائل مالی نرسیدیم.

وی در مورد نظرات اعضا درباره انتصابات، توضیح داد: بحث انتصابات این است که چون در سال آخر شورا هستیم تغییرات هر چه می شود کمتر باشد و با دقت بیشتری انجام شود.

رییس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: اعضای شورا می گویند، قبل از انتصاب به خصوص در سطح معاونین، شهرداران مناطق و مدیران ارشد سازمان های الف، حداقل ۴۸ ساعت قبل باید موارد به اطلاع اعضای شورا رسانده شود تا اعضا بتوانند نظرات خود را بیان کنند.

وی در مورد شلوغی حمل ونقل عمومی با بیان اینکه شورا هر چه مصوبه لازم بوده انجام داده است، گفت: هرچه مصوبه قانونی می خواستند، دادیم و موضوع باید در دولت و شهرداری پیگیری شود.