کد خبر : 136214 تاریخ : ۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر - 11:34
جزئیات دیدار ۶ ساعته کروبی و کرباسچی/ کروبی نگران شرایط زندگی مردم و مشکلات کشور بود/ او درخصوص انتخابات نظری نداشت دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به دیدارش با مهدی کروبی گفت: کروبی اکنون در موضع تصمیم‌گیری یا اقدام نیست که بخواهد تصمیمی بگیرد یا اقدامی انجام دهد و فعلا در منزل است اما بیشتر از هر چیزی نگرانی‌هایی درخصوص انقلاب، نظام، زندگی مردم، مشکلات اقتصادی و شرایط سیاست خارجی دارد.

آرمان ملی-  به گزارش آرمان ملی به نقل از ایلنا، غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی درخصوص دیدار اخیر خود با حجت الاسلام مهدی کروبی دبیرکل حزب اعتماد ملی، گفت: طبیعی است که وقتی دو نفر بعد از مدتی یکدیگر را می‌بینند، صحبت‌های مختلفی رد و بدل می‌شود، در این دیدار هم با توجه به اینکه دیدار ما یک ملاقات ۵-۶ ساعته بود، خیلی مفصل صحبت کردیم و مباحث مختلفی در خصوص شرایط گذشته، اکنون و آینده مطرح شد، به ویژه اینکه این دیدار بعد از ۱۰ سال انجام شد.

وی در خصوص وضعیت کروبی و دغدغه‌هایی که از سوی او در این دیدار مطرح شد، اظهار داشت: آقای کروبی علیرغم کسالت جسمی‌، از روحیه خوب و مناسبی برخوردار بود. درخصوص دغدغه‌ها هم طبیعی است که همانند همه چند دهه گذشته دغدغه او مشکلات کنونی مردم، شرایط کشور، نظام و انقلاب بود.

کرباسچی ادامه داد: ایشان اکنون در موضع تصمیم‌گیری یا اقدام نیست که بخواهد تصمیمی بگیرد یا اقدامی انجام دهد و فعلا در منزل هستند اما بیشتر از هر چیزی نگرانی‌هایی درخصوص انقلاب، نظام، زندگی مردم، مشکلات اقتصادی و شرایط سیاست خارجی دارند، البته این موضوعات همان دغدغه‌هایی است که در همه ۴۰ سال گذشته و حتی شاید در طول عمر خود داشتند.

این فعال سیاسی در ادامه در خصوص اظهارنظری که چندی پیش از جانب کروبی در خصوص انتخابات آینده نقل شد، ابراز داشت: ایشان یک فرد سیاسی است و طبیعی است که در خصوص موضوعات مختلف بحث و اظهارنظر کند اما اینکه درخصوص این موضوع که با آن فاصله زیادی هم داریم (انتخابات) موضعی نداشت و ندارد.

وی ادامه داد: به نظرم ایشان مشغول بررسی هستند و اینکه ببینند در آینده چه اتفاقاتی رقم خواهد خورد و شرایط به چه صورت خواهد بود، اما اینکه اکنون موضعی داشته باشند که بتوان از آن به عنوان یک نظر یا پیام یاد کرد، چنین چیزی نبوده است.